Content Power verhuistAlgemene ontwikkelingengeplaatst op maandag 9 augustus 2010 by Willem van Valkenburg Trefwoorden: contentpower, burgwal, delft, verhuizen 
Per 16 augustus heeft Content Power een nieuwe kantoorruimte in het bedrijfsverzamelgebouw aan de Burgwal 47.
De nieuwe kantoorruimte geeft Content Power meer ruimte om haar activiteiten uit te voeren. Daarnaast biedt het een inspirerende omgeving in het centrum van Delft.
Stadsleenbank
Het gebouw is oorspronkelijk opgericht als Stadsleenbank in 1676 in een deel van het voormalige Heilige Geesthuis. In 1769 is het verbouwd en hiervan hangt boven de deur nog een opschrift. Het gebouw is een rijksmonument.
Vanaf de jaren 70 is op de begane grond jongerencentrum De eland hier gevestigd geweest. Sinds 2008 is hier Popcentrum Speakers gevestigd.
Tot 2006 was in de kantoorruimte ICT-bedrijf Zappwerk gevestigd. Sindsdien is de ruimte geheel opgeknapt en opgedeeld in verschillende losse kantoorruimtes.
Parkeren
Het gebouw bevindt zich binnen het autoluwe gebied van de Delftse Binnenstad. Parkeren kan het makkelijkst in de Koepoortgarage. Deze ligt op 5 minuten lopen. Vanaf het station is het 10 minuten lopen.

|