Website 24/7Projecten; geplaatst op maandag 12 juli 2010 door Willem van Valkenburg Trefwoorden: website, cms4, website 24/7 
Een evenement, congres of speciale actie; vaak zou je naast je huidige website snel en goedkoop een tweede website willen hebben. Professionele uitstraling en goed scoren Google. Maar ook voor een beperkt budget en snel online.
Op 12 juli 2010 lanceerde Content Power Website 24/7. Op www.website247.nl kunnen MKB-ers en ZZP-ers eenvoudig, goedkoop en snel een eigen website opzetten. Deze eigenschappen zijn echter ook van toepassingen op bovenstaande situaties. Op www.website247.nl kies je een template, je eigen (bedrijfs)kleuren en de mogelijkheden voor de website. Binnen enkele dagen staat er een website voor je klaar.
Ook eens proberen? Op www.website247.nl/start kan je gelijk aan de slag met samenstellen.
|